28284 YNGVE EKSTRÖM, soffa, furu, "Dymling", för Swedese, 1970-tal

29406a_med.jpeg
  • 29406a_sm.jpeg
  • 29406b_sm.jpeg
  • 29406c_sm.jpeg
  • 29406d_sm.jpeg
  • 29406e_sm.jpeg

3-sits, lösa stoppade plymåer av textil, sitthöjd ca 40, höjd 70, längd 200, djup 75 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage

Värdering2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)1 500 SEK