28285 YNGVE EKSTRÖM, fåtöljer 1 par, furu, "Dymling", för Swedese, 1970-tal

29401a_med.jpeg
  • 29401a_sm.jpeg
  • 29401b_sm.jpeg
  • 29401c_sm.jpeg
  • 29401d_sm.jpeg
  • 29401e_sm.jpeg
  • 29401f_sm.jpeg
  • 29401g_sm.jpeg

Lös stoppad rygg och sits av textil, sitthöjd ca 39, höjd 69 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage, repor, märken

Värdering2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)900 SEK