27512 BARPALLAR, 1 par, Skandiform, 2000-tal

29236a_med.jpeg
  • 29236a_sm.jpeg
  • 29236b_sm.jpeg
  • 29236c_sm.jpeg

Underrede av förkromad metall, sits av böjträ, sitthöjd 79 cm

  • Konditionsrapport:Repor och märken

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)700 SEK