29104 CARL MALMSTEN, soffa "Samspel", 1950-tal

29104a_8dc23d89178e082_med.jpeg
  • 29104a_8dc23d89178e082_sm.jpeg
  • 29104b_8dc23d892a3c42a_sm.jpeg
  • 29104c_8dc23d89377e7a7_sm.jpeg

Ben av trä, fast stoppad rygg och sits, klädsel av ljusröd textil, längd ca 155, djup 78, sitthöjd ca 40 cm

  • Konditionsrapport:Smärre åldersrelaterat slitage

Värdering10 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)900 SEK