29000 STOLAR, 6 st, "Cobra", Källemo, 2000-tal

29000a_8dc22767d044f22_med.jpeg
  • 29000a_8dc22767d044f22_sm.jpeg
  • 29000b_8dc22767db98b94_sm.jpeg
  • 29000c_8dc22767e4f2082_sm.jpeg

Benställning i metall, fast stoppad rygg och sits, sitthöjd ca 46 cm

  • Konditionsrapport:Repor och märken, en stol med matt kromat ben

Värdering1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)700 SEK