24519 DRAGSPEL, "Castello", Hagström, 1900-tal

24519a_8dbe1db9e861b6f_med.jpeg
  • 24519a_8dbe1db9e861b6f_sm.jpeg
  • 24519b_8dbe1db9f1e03b3_sm.jpeg
  • 24519c_8dbe1db9fb2fc16_sm.jpeg

Med tillhörande väska, höjd ca 20, 39 x 40 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage, en knapp med skada

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK