14049 AINA LARSSON (född 1935), färglitografi, signerad och numrerad 55/320

17336a_med.jpeg
  • 17336a_sm.jpeg
  • 17336b_sm.jpeg

Motiv från Gamla Stan Stockholm, bladstorlek ca 41 x 56 cm

    Värdering300 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    Fraktavgift (från)400 SEK
    *Följerätt tillkommer