14072 MAGNUS HEGLUND, vas, stengods, Byxelkrok, 1900-talets andra hälft

16049a_med.jpeg
  • 16049a_sm.jpeg
  • 16049b_sm.jpeg
  • 16049c_sm.jpeg

Brungrön glasyr, signerad, höjd 12 cm

    Värdering300 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    Fraktavgift (från)200 SEK

    © Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.