9060 LOUNGESTOL, Johanson design, snurrbar, 2000-tal

10417a_med.jpeg
  • 10417a_sm.jpeg
  • 10417b_sm.jpeg
  • 10417c_sm.jpeg
  • 10417d_sm.jpeg

Fyrdelad pelarfot av kromad metall, fast stoppad rygg och sits, klädsel av svart textil, sitthöjd 45 cm

Konditionsrapport - Repor och märken

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.