6506 ARBETSSTOL, Offecct, 2000-tal

10411a_med.jpeg
  • 10411a_sm.jpeg
  • 10411b_sm.jpeg
  • 10411c_sm.jpeg
  • 10411d_sm.jpeg
  • 10411e_sm.jpeg

Fast stoppad rygg och sits, på hjul, snurrbar, grå textil, sitthöjd 46 cm

Konditionsrapport - Åldersrelaterat slitage

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.