9184 CHARLES & RAY EAMES, "RAR", gungstol, för Vitra

10403a_med.jpeg
  • 10403a_sm.jpeg
  • 10403b_sm.jpeg
  • 10403c_sm.jpeg
  • 10403d_sm.jpeg
  • 10403e_sm.jpeg
  • 10403f_sm.jpeg

Sits i svart formgjuten glasfiberförstärkt plast, ben i metall på trämedar, sitthöjd ca 40 cm

Konditionsrapport - Repor, medar med smärre slitage

Värdering3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.