10358 STÅBORD, gjutjärn, skiva av marmor, 1900-/2000-tal

10358a_8dafae3e7c4bff6_med.jpeg
  • 10358a_8dafae3e7c4bff6_sm.jpeg
  • 10358b_8dafae3e78cd16d_sm.jpeg
  • 10358c_8dafae3e7c67fa6_sm.jpeg
  • 10358d_8dafae3e7c7a8c9_sm.jpeg
  • 10358e_8dafae3e7d8a177_sm.jpeg

Tredelad pelarfot, höjd 111, diameter 60 cm

Konditionsrapport - Bruksslitage, skiva med smärre avslag

Värdering2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.