10346 MATSALSBORD, Trendrum, "Lamier", 2000-tal

10346a_8daf940cca15ef4_med.jpeg
  • 10346a_8daf940cca15ef4_sm.jpeg
  • 10346b_8daf940cc994f00_sm.jpeg
  • 10346c_8daf940cca26b2a_sm.jpeg

Skiva i svartbetsad askfaner, underrede i massiv akcia, höjd ca 77, 220x100 cm

Konditionsrapport - skiva med repor

Värdering2 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)1 500 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.