7827 KOLONN, travertin, 1900-tal

10318a_med.jpeg
  • 10318a_sm.jpeg
  • 10318b_sm.jpeg
  • 10318c_sm.jpeg
  • 10318d_sm.jpeg
  • 10318e_sm.jpeg

Kannelerat skaft, rund fotplatta, höjd 111, diameter 45 cm

Konditionsrapport - Skiva med lagning

Värdering4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.