10197 FAT OCH SKÅL, glas, "Reffla", Arthur Percy, Gullaskruf, 1940-tal

10197a_8daf88628db8489_med.jpeg
  • 10197a_8daf88628db8489_sm.jpeg
  • 10197b_8daf8862925df61_sm.jpeg
  • 10197c_8daf886285a0101_sm.jpeg

Rött glas, räfflad dekor, diameter ca 17 - 29 cm

Konditionsrapport - Smärre repor

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.