102 VÄGGLAMPOR/SÄNGLAMPOR, 1 par, mässing, Örsjö Belysning, 1900-talets andra hälft

3184a_8da45571245d428_lg.jpeg
  • 3184a_8da45571245d428_lg.jpeg
  • 3184b_8da455712155bf6_lg.jpeg
  • 3184c_8da45571135de31_lg.jpeg

Vinklingsbar skärm, rektangulärt väggfäste, två ljuspunkter vardera, väggfästet ca 7 x 25 cm

Konditionsrapport - Sladd saknas, smärre ytslitage

Utropspris500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK