133 SKÅP, renässansstil, 1700/1800-tal

3280a_8da3cb2c5f47615_lg.jpeg
  • 3280a_8da3cb2c5f47615_lg.jpeg
  • 3280b_8da3cb2e399f5e1_lg.jpeg
  • 3280c_8da3cb2d4dcf360_lg.jpeg

Ek, tvådelat, skuren dekor, dörrar med bakomliggande hyllplan, senare renoverat, höjd 195, 182 x 64 cm

Konditionsrapport - Repor, märken, nycklar finns

Utropspris3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)1 500 SEK