181 RONAN & ERWAN BOUROULLEC, stol, "softshell chair", Vitra, 2000-tal

3251a_8da4284214bd78a_lg.jpeg
  • 3251a_8da4284214bd78a_lg.jpeg
  • 3251b_8da428421a66cbb_lg.jpeg
  • 3251c_8da42842189607c_lg.jpeg
  • 3251d_8da428421bf3b24_lg.jpeg

Underrede av aluminium, roterbar, klädsel av grön textil, sitthöjd 48 cm

Konditionsrapport - Smärre slitage

Utropspris1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK