436 RIPSMATTA, galleri, 1900-talets andra hälft, ca 51 x 650 cm

3499a_med.jpeg
  • 3499a_sm.jpeg
  • 3499b_sm.jpeg
  • 3499c_sm.jpeg

Grön och vit färgställning

Konditionsrapport - Smärre slitage

    Värdering800 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    Fraktavgift (från)200 SEK