3 RING, 18k vitguld, med solitär briljantslipad diamant 0,41 ct, kvalitet ca I/VS

2216a_8da1d42abc4b1bb_lg.jpeg
  • 2216a_8da1d42abc4b1bb_lg.jpeg
  • 2216b_8da1d42ac14db77_lg.jpeg
  • 2216c_8da1d42ab0225b3_lg.jpeg

Briljantslipad diamant ca 0,41 ct enligt gravyr, slät ringskena, svenska stämplar Stockholm med otydlig årsstämpel, ringstorlek 16,75/53

Konditionsrapport - Smärre repor, smutsad

Utropspris2 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)125 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI