21 PÄRLCOLLIER, 1900-talets andra hälft, silverlås

2222a_8da1d46c470b3e9_lg.jpeg
  • 2222a_8da1d46c470b3e9_lg.jpeg
  • 2222b_8da1d46c693fa1f_lg.jpeg
  • 2222c_8da1d46ca404e72_lg.jpeg

Tre rader av odlade pärlor, längd ca 40 cm

Konditionsrapport - Smärre ytslitage

Utropspris800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)125 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI