136 OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1900-talets andra hälft

3207a_8da3989a8d6a8b9_lg.jpeg
  • 3207a_8da3989a8d6a8b9_lg.jpeg
  • 3207b_8da3989af59b693_lg.jpeg
  • 3207c_8da3989ac6487c8_lg.jpeg

Musicerande flicka, otydligt signerad, 79 x 59 cm

Konditionsrapport - Möjligen någon repa

Utropspris400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK