30 NÄSDUKSSKÅL, glas, Venini, Murano, Italien, 1900-talets andra hälft

3060a_8da44e7dde39e09_lg.jpeg
  • 3060a_8da44e7dde39e09_lg.jpeg
  • 3060b_8da44e7dde18049_lg.jpeg

Veckad form, underfång i vitt, signerad, höjd 9 cm

Konditionsrapport - Gott skick

Utropspris500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI