202 KANDELABRAR, 1 par, förgylld brons, 1800-tal

3674a_8da449c0d1e221d_lg.jpeg
  • 3674a_8da449c0d1e221d_lg.jpeg
  • 3674b_8da449c0d259962_lg.jpeg
  • 3674c_8da449c0d151a31_lg.jpeg
  • 3674d_8da449c0d83d88e_lg.jpeg

Riklig dekor av bladverk, för två ljus vardera, avtagbar kandelaberdel till ljusstakar, ljusstakarnas höjd 26,5 cm, höjd som kandelabrar 39 cm

Konditionsrapport - En mittknopp (blomknopp) lös i skruv, smärre ytslitage

Utropspris4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK