947 KAMERA, Diax, Compur-Rapid, 1900-talets mitt

4035a_8da449b09c67c76_lg.jpeg
  • 4035a_8da449b09c67c76_lg.jpeg
  • 4035b_8da449b0951e537_lg.jpeg
  • 4035c_8da449b0b9847ad_lg.jpeg
  • 4035d_8da449b092b0b56_lg.jpeg
  • 4035e_8da449b0945df9a_lg.jpeg
  • 4035f_8da449b0a0fc78c_lg.jpeg
  • 4035g_8da449b096abc88_lg.jpeg
  • 4035h_8da449b0b5e8168_lg.jpeg

I öppningsbart etui i läder, flera olika linser

Konditionsrapport - Åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad, funktionen garanteras ej

Utropspris300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)125 SEK