745 HERIZ, orientmatta, galleri, sannolikt 1900-talets första kvartal, ca 90x504 cm

3837a_lg.jpeg
  • 3837a_lg.jpeg
  • 3837b_lg.jpeg
  • 3837c_lg.jpeg

Röda och blå toner mot beige botten, ca 90x504 cm

Konditionsrapport - Något ojämn bredd, smärre åldersrelaterat slitage

Utropspris8 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK