933 HENNING HOUGAARD, vinterlandskap med älgtjur, olja på duk

4010a_lg.jpeg
  • 4010a_lg.jpeg
  • 4010b_lg.jpeg
  • 4010c_lg.jpeg

Signerad, ca 44x64 cm

Utropspris1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel

Henning Hougaard (1922-1995)
Sweden

I kategori Art