20 HEE WELLING, AAC53, "About a stool", HAY, 2000-tal

3227a_8da3d8ddeefd4b3_lg.jpeg
  • 3227a_8da3d8ddeefd4b3_lg.jpeg
  • 3227b_8da3d8de5667c1c_lg.jpeg
  • 3227c_8da3d8de870a919_lg.jpeg
  • 3227d_8da3d8de1c9622f_lg.jpeg
  • 3227e_8da3d8de5b321fc_lg.jpeg
  • 3227f_8da3d8de00be5a9_lg.jpeg

Kromat underrede på hjul, fast stoppad sits, klädsel av ljusbrunt skinn, sitthöjd 46 cm

Konditionsrapport - Smärre slitage, läder med mindre hål

Utropspris2 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI