42 GÖSTA CHATHAM, olja på duk, signerad

3100a_8da4340307d5ae1_lg.jpeg
  • 3100a_8da4340307d5ae1_lg.jpeg
  • 3100b_8da43402fa67867_lg.jpeg
  • 3100c_8da43402ebe8188_lg.jpeg

"Isugel", paragraf över strofer "Aniara" (sång 88, slutstrofen), kvinna i blått, ca 60 x 49 cm

Konditionsrapport - Möjligen någon repa

Utropspris300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel

Gösta Chatham (1886-1961)
Sweden

I kategori Art

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI