701 BAKHTIARI, orientmatta, sannolikt 1920-/30-tal, ca 140x209 cm

3794a_lg.jpeg
  • 3794a_lg.jpeg
  • 3794b_lg.jpeg
  • 3794c_lg.jpeg
  • 3794d_lg.jpeg

Växtmönster i rosttoner, grönt och beige mot blå botten

Konditionsrapport - Åldersrelaterat slitage, fransar med slitage

Utropspris8 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK