66189 KONSTLITTERATUR, 5 st, 1900-tal

"Nils Kreuger", Kjell Boström, Bonniers
"Leonardo da Vinci", Aage Marcus, Bonniers
"Edvard Munch", Pola Gauguin, Bonniers
"Albert Engström", Torsten Fogelqvist, Bonniers
"Konstnärsförbundets historia", Sixten Strömbom, Bonniers
- Konditionsrapport:Ej fullständigt genomgångna, bruksslitage
| Värdering | 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 299 SEK |