67399 LITOGRAFISKA FÄRGTRYCK, 63 st, "Nordens fåglar", Stockholm 1898

Olika motiv, nr 2 - 68 (Några saknas), oramade, strlk ca 33 x 26 cm
- Condition:Smärre revor, kanter med slitage, något gulnade, några saknas
| Estimate | 1,000 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 249 SEK |