67399 LITOGRAFISKA FÄRGTRYCK, 63 st, "Nordens fåglar", Stockholm 1898

LITOGRAFISKA FÄRGTRYCK, 63 st, "Nordens fåglar", Stockholm 1898
  • LITOGRAFISKA FÄRGTRYCK, 63 st, "Nordens fåglar", Stockholm 1898

Olika motiv, nr 2 - 68 (Några saknas), oramade, strlk ca 33 x 26 cm

  • Condition:Smärre revor, kanter med slitage, något gulnade, några saknas

Estimate1,000 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)249 SEK