66890 SUSAN GILLHÖG (född 1950), serigrafi, signerad och numrerad E.A. X/XVI

 SUSAN GILLHÖG (född 1950), serigrafi, signerad och numrerad E.A. X/XVI
  •  SUSAN GILLHÖG (född 1950), serigrafi, signerad och numrerad E.A. X/XVI

 "Blå elefant söker sällskap", bildstorlek 41 x 51 cm, inkl. ram 57,5 x 70,5 cm

  • Condition:Ej examinerad ur ram

Estimate1,000 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)400 SEK