66466 ARDY STRÜWER (1939-2023), färglitografi, signerad och daterad 1995

ARDY STRÜWER (1939-2023), färglitografi, signerad och daterad 1995
  • ARDY STRÜWER (1939-2023), färglitografi, signerad och daterad 1995

Komposition med blommor "St Paulde vence II", numrerad 40/70, ca 49 x 39, inkl ram 68 x 57 cm

  • Condition:Ej examinerad ur ram

Estimate800 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)299 SEK
*Droit de Suite applies

Ardy Strüwer (1939-)
Sverige

In category Art