66460 GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), färgetsningar, 2 st, signerade och numrerade 3/100

"Cupido" och "La Camara de las Torturas", bildstorlek 15 x 20 och 24 x 30,5 cm, inkl. ram 44,5 x 47,5 cm
- Condition:Ej examinerade ur ram
| Estimate | 600 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 400 SEK |