66434 GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), färgetsning, signerad och numrerad E.A II/XXXV

GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), färgetsning, signerad och numrerad E.A II/XXXV
  • GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), färgetsning, signerad och numrerad E.A II/XXXV

"Para el Fuerte", bildstorlek 24 x 35 cm, inkl ram 45,5 x 54 cm

  • Condition:Ej examinerad ur ram

Estimate400 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)400 SEK