66434 GUILLERMO SILVA SANTAMARIA (1921-2007), färgetsning, signerad och numrerad E.A II/XXXV

"Para el Fuerte", bildstorlek 24 x 35 cm, inkl ram 45,5 x 54 cm
- Condition:Ej examinerad ur ram
| Estimate | 400 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 400 SEK |