66215 KARL AXEL PEHRSON (1921-2005), färglitografi, signerat och daterad -87

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005), färglitografi, signerat och daterad -87
  • KARL AXEL PEHRSON (1921-2005), färglitografi, signerat och daterad -87

Landskap med exotiska blommor, numrerad 153/385, ca 33 x 42, inkl ram ca 45 x 52 cm

  • Condition:Ej examinerad ur ram

Estimate800 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)299 SEK
*Droit de Suite applies