66195 LARS JONSSON (född 1952), färglitografi, signerad och numrerad 206/220

Fågel på strand, ca 38 x 42, inkl ram 50 x 67 cm
- Condition:Ej examinerad ur ram
| Estimate | 1,200 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 400 SEK |
| *Droit de Suite applies | |