66190 KONSTLITTERATUR, 8 st, 1900-tal

KONSTLITTERATUR, 8 st, 1900-tal
  • KONSTLITTERATUR, 8 st, 1900-tal

"Olle Hjortzberg", Harald Schiller

"Vallfart och vandringsår", Verner von Heidenstam, illustrationer av Isaac Grünewald

"Det vildas rike", Bruno Liljefors

"Nils von Dardel, målningar och teckningar", Gustaf Hellström & Karl Asplund

"Gustaf Cederström", Axel L. Romdahl

"Oscar Björk", Tor Hedberg, Prins Eugen

"John Sten", Axel L. Romdahl

"Svensk Natur", Albert Engström, Sven Barthel

  • Condition:Ej fullständigt genomgångna, bruksslitage

Estimate500 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)299 SEK