65766 KNAPPDRAGSPEL, Oscar Rückoldt, 1900-talets början

KNAPPDRAGSPEL, Oscar Rückoldt, 1900-talets början
  • KNAPPDRAGSPEL, Oscar Rückoldt, 1900-talets början

Trä, intarsiadekor, höjd ca 16, 34 x 28 cm

  • Condition:Åldersrelaterat slitage, avslag

Estimate500 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)299 SEK