65766 KNAPPDRAGSPEL, Oscar Rückoldt, 1900-talets början

Trä, intarsiadekor, höjd ca 16, 34 x 28 cm
- Condition:Åldersrelaterat slitage, avslag
| Estimate | 500 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 299 SEK |