2d 10h
SNURRSTOL, 2000-tal_34120a_lg.jpeg
SNURRSTOL, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 10h
GALLERIMATTA, Marocko, ull, 2000-tal, ca 300 x 75 cm_34500a_lg.jpeg
GALLERIMATTA, Marocko, ull, 2000-tal, ca 300 x 75 cm
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 800 SEK
2d 10h
SOFFA / DAGBÄDD, Innovation, 2000-tal_34047a_8dc6b728e7132fa_lg.jpeg
SOFFA / DAGBÄDD, Innovation, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 10h
EVA ENGLUND (1937-1998), vas, Orrefors, signead, 1987_34353a_8dc70d81ed53bf1_lg.jpeg
EVA ENGLUND (1937-1998), vas, Orrefors, signead, 1987
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering4 000 SEK
2d 10h
ORIENTMATTA, ca 166 x 202 cm_33981a_8dc6b7268a8d133_lg.jpeg
ORIENTMATTA, ca 166 x 202 cm
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 10h
ÖRHÄNGEN, 1 par, sterlingsilver och emalj, J Tostrup, Norge_34089a_8dc6dc158a8c686_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 1 par, sterlingsilver och emalj, J Tostrup, Norge
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 10h
ANTTI KOTILAINEN, 1 par stolar, "Sola", Martela, 2000-tal_34232a_lg.jpeg
ANTTI KOTILAINEN, 1 par stolar, "Sola", Martela, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 10h
FÖRTJÄNSTMEDALJ, 23/18k guld, vikt ca 13,7 g_34289a_8dc70ceb5b692cd_lg.jpeg
FÖRTJÄNSTMEDALJ, 23/18k guld, vikt ca 13,7 g
Aktuellt bud8 400 SEK
Värdering9 000 SEK
2d 10h
LJUSKRONA, 1900-talets mitt_34122a_lg.jpeg
LJUSKRONA, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
2d 10h
TRÄDGÅRDSMÖBEL, 4 del, bambu och rotting, 1900-talets andra hälft_34241a_8dc70c8a834fcba_lg.jpeg
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 000 SEK
2d 11h
SOFFA, sengustaviansk, omkring år 1800, Sverige_34184a_lg.jpeg
SOFFA, sengustaviansk, omkring år 1800, Sverige
Startbud200 SEK
Värdering3 000 SEK
2d 11h
JACKIE LYND, 4 st tallrikar, porslin, "Forrätt", Rörstrand_34488a_lg.jpeg
JACKIE LYND, 4 st tallrikar, porslin, "Forrätt", Rörstrand
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 11h
BARSTOLAR, 4 st, Arper, 2000-tal_34233a_lg.jpeg
BARSTOLAR, 4 st, Arper, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 11h
COLLIER, 18k vitguld, vikt ca 17,5 g_34316a_8dc70d9a682e494_lg.jpeg
COLLIER, 18k vitguld, vikt ca 17,5 g
Aktuellt bud8 000 SEK
Värdering10 000 SEK
2d 11h
SKÅL, sannolikt silver, Danmark, emaljarbete, 1900-talets mitt_33967a_8dc6a7d650c5aa0_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 11h
VITRINSKÅP, ek, sannolikt sent 1900-tal_32800a_8dc70c8e07bf7a3_lg.jpeg
VITRINSKÅP, ek, sannolikt sent 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 11h
BORDSFOTOGENLAMPA, gjutjärn, 1800-/1900-tal_34032a_8dc6aac06c495e3_lg.jpeg
BORDSFOTOGENLAMPA, gjutjärn, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
2d 11h
TERRIN, porslin, "Fjäril", Rörstrand, tidigt 1900-tal_34237a_8dc6e9f0436d3da_lg.jpeg
TERRIN, porslin, "Fjäril", Rörstrand, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 11h
BORDSSPEGEL, malm, 1900-talets första hälft_33966a_8dc6a7d3f141f12_lg.jpeg
BORDSSPEGEL, malm, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 11h
SERVISPORSLIN, 43 del, porslin, "Fjäril", Rörstrand, tidigt 1900-tal_34239a_8dc6e9f23be765e_lg.jpeg
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 11h
GLASFÖREMÅL, 3 del, bla karaff Kastrup Holmegaard, 1900-talets andra hälft _34113a_lg.jpeg
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 11h
ÖRHÄNGEN, 1 par, sterlingsilver, Norge, sannolikt 1960-/70-tal_34094a_8dc6dc212f3d17e_lg.jpeg
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
2d 11h
BESTICKDELAR, 8 del, silver, 1900-tal, tot vikt exkl knivar ca 231 g_33977a_8dc6a7f7f6242b4_lg.jpeg
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 200 SEK
2d 11h
MONIQUE LÖFGREN-ANDERSSON, olja på duk, signerad och daterad 2012_34266a_8dc70c5ecb0afb0_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 11h
HÅG, kontorsstol, "H05", 2000-tal_34208a_lg.jpeg
HÅG, kontorsstol, "H05", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
2d 11h
BROSCHER, 2 st, 14k guld, vikt ca 2,6 g_34083a_8dc6dc124ff322f_lg.jpeg
BROSCHER, 2 st, 14k guld, vikt ca 2,6 g
Aktuellt bud900 SEK
Värdering1 200 SEK
2d 11h
FERRUCIO LAVIANI, taklampa, "Fly", Kartell, Italien_34136a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 11h
SOFFA, 2000-tal_32824a_8dc70e6e8e54f21_lg.jpeg
SOFFA, 2000-tal
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
2d 11h
KAFFESKEDAR, 11 st, silver, GAB, 1959, vikt ca 111 g_33976a_8dc6a7f889c8e35_lg.jpeg
KAFFESKEDAR, 11 st, silver, GAB, 1959, vikt ca 111 g
Aktuellt bud400 SEK
Värdering600 SEK
2d 11h
BROR EDVIN "GORTHE" PERSSON (1884-1953), olja på duk, signerad_34487a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 11h
VÄGGLYSTRAR, 1 par, bronserad metall, sannolikt 1900-talets första hälft _33987a_8dc6b71bd6a628e_lg.jpeg
Aktuellt bud350 SEK
Värdering900 SEK
2d 11h
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter, tot vikt ca 2,4 g_34521c_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter, tot vikt ca 2,4 g
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 000 SEK
2d 11h
FAT, porslin, Kina, sannolikt 1800-/1900-tal_34017a_8dc6aabb1889d5b_lg.jpeg
FAT, porslin, Kina, sannolikt 1800-/1900-tal
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering500 SEK
2d 11h
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, tot vikt ca 2,1 g_34252a_8dc6dd889023448_lg.jpeg
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18k guld, tot vikt ca 2,1 g
Aktuellt bud900 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 11h
BRICKA, plåt, 1800-/1900-tal_34030a_8dc6b71ed5852e0_lg.jpeg
BRICKA, plåt, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 11h
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft_34400a_lg.jpeg
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 11h
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal_34172a_lg.jpeg
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 11h
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft_34402a_lg.jpeg
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 500 SEK
2d 11h
MATTA, Marocko, ull, ca 300 x 192 cm_34201a_lg.jpeg
MATTA, Marocko, ull, ca 300 x 192 cm
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering6 000 SEK
2d 11h
SERVERINGSBESTICK, 2 del, sannolikt J Tostrup, Norge, tot vikt ca 110 g_34101a_8dc6dc2b659af34_lg.jpeg
SERVERINGSBESTICK, 2 del, sannolikt J Tostrup, Norge, tot vikt ca 110 g
Aktuellt bud400 SEK
Värdering600 SEK
2d 11h
BARSTOL, Pedrali, Italien, 2000-tal_34188a_lg.jpeg
BARSTOL, Pedrali, Italien, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
2d 11h
LENNART ROSENSOHN, (1918-1994), färglitografi, signerad och daterad 1974_34313a_8dc70ce66c2aac6_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 11h
GOLVLAMPOR, 1 par, mässing, Danmark, 1900-talets andra hälft _34119a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
2d 11h
SOFFA, Bombastik 2013_34493a_lg.jpeg
SOFFA, Bombastik 2013
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 11h
VÄGGPENDYL, förgylld och bronserad, 1900-talets första hälft_33983a_8dc6b71c6eb203e_lg.jpeg
Aktuellt bud450 SEK
Värdering800 SEK
2d 11h
TAKLAMPOR, 3 st, industrimodell, Thorn, 1900-/2000-tal_34427a_lg.jpeg
TAKLAMPOR, 3 st, industrimodell, Thorn, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering700 SEK
2d 11h
KARMSTOL, Bombastik 2013_34435a_lg.jpeg
KARMSTOL, Bombastik 2013
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
2d 11h
JORGE PENSI, 8 st stolar, "Bikini chair", 2000-tal_34020a_8dc6ab33b615c55_lg.jpeg
JORGE PENSI, 8 st stolar, "Bikini chair", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK