ARMANI, scarf, siden, 1900-talets andra hälft
Slutpris350 SEK
Värdering400 SEK
DAMARMBANDSUR, Emporio Armani, stål, 1900-/2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering800 SEK
KAVAJ, dam, Armani Collezioni, strl 44
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
ARMANI JEANS, jacka, dam, strlk USA 6
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
MATTEO UGOLINI, taklampa, Karman, Italien, samtida
Slutpris200 SEK
Värdering500 SEK
HERRARMBANDSUR, Armani, stål, quartz, 1900-/2000-tal
Slutpris200 SEK
Värdering400 SEK
BORDSLAMPA, plast, "Armand II", Habitat, 2000-tal
Slutpris2 200 SEK
Värdering600 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK
FÖRSTÄRKARE SAMT SKIVSPELARE, Harman Kardon "PM 645" samt Dual "1225"
Slutpris300 SEK
Värdering400 SEK