1
10d 0h
STIG LINDBERG, 18 del, servisporslin, "Colorado", Gustavsberg, 1900-talets mitt_34340a_8dc70d843436701_lg.jpeg
Aktuellt bud500 SEK
Värdering800 SEK
10d 0h
ERIK HÖGLUND, takkrona, smide och glas, Boda, 1960-tal_34464a_lg.jpeg
ERIK HÖGLUND, takkrona, smide och glas, Boda, 1960-tal
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering2 000 SEK
10d 0h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_34508a_lg.jpeg
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
10d 0h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_34514a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
10d 0h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_34526a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
10d 0h
VERNER PANTON, pläd, alpacka, Verpan, nutida_34389a_8dc70d4826728e4_lg.jpeg
VERNER PANTON, pläd, alpacka, Verpan, nutida
Aktuellt bud450 SEK
Värdering800 SEK
10d 0h
FAT, glas, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda_34527a_lg.jpeg
FAT, glas, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
10d 0h
YVES SAINT LAURENT, glasögonbågar, 1900-/2000-tal_34528a_lg.jpeg
YVES SAINT LAURENT, glasögonbågar, 1900-/2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
10d 1h
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft_34401a_lg.jpeg
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
10d 1h
SIGNE HYTTE, bordslampa, Karl-Johan, New Works, nutida_34398a_8dc70d50c5fad5c_lg.jpeg
SIGNE HYTTE, bordslampa, Karl-Johan, New Works, nutida
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
10d 1h
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft_34452a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering3 000 SEK
10d 1h
INGA SEMPÉ, taklampa "Plissé", Luceplan, samtida_34469a_lg.jpeg
INGA SEMPÉ, taklampa "Plissé", Luceplan, samtida
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
11d 0h
BERTIL VALLIEN, flaska, glas, Artist Collection, Kost Boda, signerad och numrerad _34361a_8dc70d8df61fa83_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
11d 0h
TAKLAMPA, ''SC6'', Space Copenhagen, &Tradition, 2000-tal_34386a_8dc70d314182882_lg.jpeg
TAKLAMPA, ''SC6'', Space Copenhagen, &Tradition, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
11d 0h
TAKLAMPA, ''SC6'', Space Copenhagen, &Tradition, 2000-tal_34385a_8dc70d326b96e9c_lg.jpeg
Aktuellt bud250 SEK
Värdering800 SEK
11d 0h
KANDELABRAR, 2 st, trä, "Nordic Light", Design House, 2000-tal_34269a_8dc70c6b2eb8936_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
11d 0h
SVEN WEJSFELT, vas, stengods, Gustavsbergs studio, signerad och daterad med Gustavsbergs studiohand 1980_34246a_8dc6dd93ac0e93e_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
11d 1h
ARMBAND, sterlingsilver och emalj, J Tostrup, Norge, 1950-/60-tal_34088a_8dc70e5ad4922db_lg.jpeg
Aktuellt bud500 SEK
Värdering800 SEK
11d 1h
MICHAEL CARLSON, armband, brons, 1900-talets andra hälft _34086a_8dc6dc111828b49_lg.jpeg
MICHAEL CARLSON, armband, brons, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
11d 1h
NORM ARCHITECTS, bordslampa, "Stone lamp", Menu, nutida_34395a_8dc70cb49f3448f_lg.jpeg
NORM ARCHITECTS, bordslampa, "Stone lamp", Menu, nutida
Aktuellt bud350 SEK
Värdering800 SEK
11d 1h
PIERRE FORSELL, 4 st, tumlare, mässing, Skultuna, 1900-tal_34359a_8dc70d8558347b3_lg.jpeg
PIERRE FORSELL, 4 st, tumlare, mässing, Skultuna, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK