- KlassisktRensa filter
LJUSSTAKAR, 1 par snarlika, förgylld brons, 1800-talets första hälft
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering3 500 SEK
SKÅLAR PÅ FOT, 1 par, kristall, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
SPEGEL, förgylld och bronserad, sannolikt 1800-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering3 000 SEK
VITRINSKÅP, rokokostil, ek, 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering7 000 SEK
SOFFA SAMT KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering7 000 SEK