- Det dukade bordetRensa filter
TALLRIKAR, 6 st, porslin, "Mira Mare", Rörstrand, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
MATSKEDAR, 5 st, silver, modell franska liljan, olika svenska silversmeder, 1800-tal, vikt ca 225 g
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 000 SEK
PIERRE FORSELL, 4 st, tumlare, mässing, Skultuna, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK