- SmyckenRensa filter
ARMBAND, sterlingsilver och emalj, J Tostrup, Norge, 1950-/60-tal
Aktuellt bud550 SEK
Värdering800 SEK
MICHAEL CARLSON, armband, brons, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
ARMBAND, 18k guld, NSE A11, vikt ca 22,5 g
Aktuellt bud10 500 SEK
Värdering14 000 SEK
MICHAEL CARLSON, brosch, silver, sannolikt 1980-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering800 SEK
ÖRHÄNGEN, 1 par, silver, bla Nils Erik From, Danmark
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
COLLIER, 18k guld, vikt ca 29 g
Aktuellt bud13 500 SEK
Värdering17 000 SEK