1
8d 14h
BRASVERKTYG, smide, 1900-tal_34134a_lg.jpeg
BRASVERKTYG, smide, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 14h
STOLAR, 4 st, nyrokoko, 1800-talets slut_34034a_8dc6b48bafc7bf1_lg.jpeg
STOLAR, 4 st, nyrokoko, 1800-talets slut
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 14h
_34170a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 14h
ISKOS-BERLIN, snurrstol, "Fiber side chair", för Muuto, 2000-tal_34117a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 14h
ISKOS-BERLIN, pall, "Soft Edge 70" HAY, samtida_34164a_lg.jpeg
ISKOS-BERLIN, pall, "Soft Edge 70" HAY, samtida
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 14h
FÅTÖLJER, 1 par, Arper, 2000-tal_34186a_lg.jpeg
FÅTÖLJER, 1 par, Arper, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 14h
STÅSTÖDSTOL, Muvman, 2000-tal_34218a_lg.jpeg
STÅSTÖDSTOL, Muvman, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 14h
SKRIVSTOL, Martela, 2000-tal_34169a_lg.jpeg
SKRIVSTOL, Martela, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 14h
KARMSTOL, Bombastik 2013_34195a_lg.jpeg
KARMSTOL, Bombastik 2013
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 14h
KARMSTOL, Bombastik 2013_34198a_lg.jpeg
KARMSTOL, Bombastik 2013
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 15h
KARMSTOL, Bombastik 2013_34202a_lg.jpeg
KARMSTOL, Bombastik 2013
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 15h
ANTTI KOTILAINEN, 1 par barstolar, "Sola", Martela, 2000-tal_34181a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 15h
BARPALLAR, 1 par, Offecct, 2000-tal_34192a_lg.jpeg
BARPALLAR, 1 par, Offecct, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
8d 15h
BARPALLAR, 4 st, Offecct, 2000-tal_34221a_lg.jpeg
BARPALLAR, 4 st, Offecct, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 15h
SPEGELLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft_34031a_8dc6b71e34aa7e3_lg.jpeg
Aktuellt bud350 SEK
Värdering1 000 SEK
8d 15h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_34075a_8dc6ab3165f92ae_lg.jpeg
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 15h
PELARFOT, gjutjärn, till cafébord, 1900-tal_33912a_8dc6b48697036b7_lg.jpeg
PELARFOT, gjutjärn, till cafébord, 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 15h
SHIN AZUMI, 7 del, matsalsmöbel, ek, "Nara", Fredericia, Danmark, 2000-tal _33907a_8dc6b729fa23be8_lg.jpeg
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering6 000 SEK
9d 14h
HEE WELLIN, fåtölj samt ottoman, "About a lounge 82", samtida_34132a_lg.jpeg
HEE WELLIN, fåtölj samt ottoman, "About a lounge 82", samtida
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering6 000 SEK
9d 14h
YNGVE EKSTRÖM, snurrfåtölj, ''Rondino'', Swedese, 2000-tal_34108a_lg.jpeg
YNGVE EKSTRÖM, snurrfåtölj, ''Rondino'', Swedese, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
9d 14h
PHILIPPE STARCK, stol, "Eros", Kartell, Italien_34135a_lg.jpeg
PHILIPPE STARCK, stol, "Eros", Kartell, Italien
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
9d 15h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft _34067a_8dc6b7250332c33_lg.jpeg
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering2 500 SEK
9d 15h
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal_34160a_lg.jpeg
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 15h
MATBORD, teak, 1950-/60-tal_34044a_8dc6b725e17f459_lg.jpeg
MATBORD, teak, 1950-/60-tal
Aktuellt bud550 SEK
Värdering1 000 SEK
9d 15h
BARPALLAR, 1 par, Gärsnäs, 2002_34167a_lg.jpeg
BARPALLAR, 1 par, Gärsnäs, 2002
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 15h
SOFFBORD, 2000-tal_34021a_8dc6b479b202d9e_lg.jpeg
SOFFBORD, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 15h
RAY & CHARLES EAMES, 1 par stolar 'EA 105', Vitra, 2000-tal_34130a_lg.jpeg
RAY & CHARLES EAMES, 1 par stolar 'EA 105', Vitra, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
9d 15h
GOLVLJUSSTAKAR, 1 par, bronserad metall, enligt uppgift Grekland, 1900-talets andra hälft _34150a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
10d 14h
SNURRSTOL, 2000-tal_34120a_lg.jpeg
SNURRSTOL, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
10d 14h
SOFFA / DAGBÄDD, Innovation, 2000-tal_34047a_8dc6b728e7132fa_lg.jpeg
SOFFA / DAGBÄDD, Innovation, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
10d 14h
ANTTI KOTILAINEN, 1 par stolar, "Sola", Martela, 2000-tal_34232a_lg.jpeg
ANTTI KOTILAINEN, 1 par stolar, "Sola", Martela, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
10d 14h
SOFFA, sengustaviansk, omkring år 1800, Sverige_34184a_lg.jpeg
SOFFA, sengustaviansk, omkring år 1800, Sverige
Startbud200 SEK
Värdering3 000 SEK
10d 14h
BARSTOLAR, 4 st, Arper, 2000-tal_34233a_lg.jpeg
BARSTOLAR, 4 st, Arper, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
10d 14h
HÅG, kontorsstol, "H05", 2000-tal_34208a_lg.jpeg
HÅG, kontorsstol, "H05", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
10d 14h
SKRIVBORDSSTOL, "Catifa", Arper, Italien, 2000-tal_34172a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
10d 14h
BARSTOL, Pedrali, Italien, 2000-tal_34188a_lg.jpeg
BARSTOL, Pedrali, Italien, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
10d 14h
GOLVLAMPOR, 1 par, mässing, Danmark, 1900-talets andra hälft _34119a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
10d 14h
JORGE PENSI, 8 st stolar, "Bikini chair", 2000-tal_34020a_8dc6ab33b615c55_lg.jpeg
JORGE PENSI, 8 st stolar, "Bikini chair", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
10d 15h
MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft _34216a_lg.jpeg
MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
10d 15h
KISTA, allmoge, 1800-/1900-tal_34109a_lg.jpeg
KISTA, allmoge, 1800-/1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
10d 15h
BOKHYLLA, empirestil, 1900-talets början_34054b_8dc6a65a21cc869_lg.jpeg
BOKHYLLA, empirestil, 1900-talets början
Aktuellt bud550 SEK
Värdering2 500 SEK
10d 15h
PALL, fladdermusmodell, omkring 1900-talets mitt_34158a_lg.jpeg
PALL, fladdermusmodell, omkring 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
10d 15h
EILEEN GRAY, sidobord "E1027", Aram designs ClassiCon, 1900-/2000-tal_33909a_8dc6b4875c424ae_lg.jpeg
Aktuellt bud350 SEK
Värdering3 000 SEK
11d 14h
FÅTÖLJER, 1 par, Skandiform, 2000-tal_34214a_lg.jpeg
FÅTÖLJER, 1 par, Skandiform, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
11d 14h
ISKOS-BERLIN, pall, "Soft Edge 70" HAY, samtida_34107a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
11d 14h
BARPALL, "Atelier", TAF Studio, Artek, 2021/22_34146a_lg.jpeg
BARPALL, "Atelier", TAF Studio, Artek, 2021/22
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
11d 14h
CARL MALMSTEN, fåtölj, "Samsas", 1900-talets andra hälft _34078a_8dc6b724624816b_lg.jpeg
CARL MALMSTEN, fåtölj, "Samsas", 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering3 000 SEK
11d 14h
CARL MALMSTEN, fåtölj, "Samsas", 1900-talets andra hälft _34066a_8dc6b723a86d0f9_lg.jpeg
Aktuellt bud300 SEK
Värdering3 000 SEK

ÄNDRADE ÖPPETTIDER: 10/5 STÄNGT