34384 MOCKAKOPPAR MED FAT OCH KANNA, 15 del, porslin, "Green Indian", Meissen, Tyskland, 1900-talets andra hälft
Omfattade 14 mockakoppr med fat samt dubbelpipig kanna, dekor av gröna blommor och förgyllning, svängt brätte, koppens diameter exkl öra ca 6,5 cm, kannans höjd ca 13 cm
- Konditionsrapport:Smärre repor
Värdering | 2 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 700 SEK |