29173 SOFFA OCH 2 ST KARMSTOLAR, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal
Målad, skuren och bronserad dekor, fast stoppad rygg och sits, klädsel av randig textil, sitthöjd ca 46 cm, soffans längd 147, djup 54 ccm
- Konditionsrapport:Färgbortfall, repor, märken
Värdering | 5 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 1 500 SEK |